Правила співробітництва

ПРАВИЛА СПІВРОБІТНИЦТВА

Для того, щоб отримати статус бізнес-партнера компанії "АРКА ХАЙТЕК", необхідно відповідати певним вимогам і укласти відповідні договори та угоди. Усна угода є обов'язковим до укладення офіційного договору.

Загальні правила

Партнери, що показують зростання продажів в обсязі та асортименті спільно з компанії "АРКА ХАЙТЕК", що не створюють цінових конфліктів в каналі продажів, які просувають продукцію і рішення, отримують відповідний рівень підтримки з нашого боку.


Для отримання статусу бізнес-партнера, необхідно відповідати наступним вимогам:

 • ► Дотримуватися договірні зобов'язання і платіжну дисципліну;

 • ► Мати розвинену інфраструктуру збуту, що дозволяє забезпечити зростання або значні і стабільні обсяги закупівель щорічно кожен квартал;

 • ► Сприяти рекомендованій ціновій політиці;

 • ► Розширювати асортимент пропонованої продукції і послуг, не обмежуючись продажами товарів однієї групи;

 • ► Бізнес-партнеру може бути надано доступ до спеціальної частини B2B сайту з додатковими інформаційними та консалтинговими послугами. У разі невиконання узгоджених вимог, розглядається доцільність подальшого надання такого доступу;

 • ► При порушенні умов роботи, бізнес-партнер отримає повідомлення від провідного менеджера з пропозицією усунути їх протягом зазначеного періоду;

 • ► Перший квартал роботи є випробувальним, тестовим для обох сторін. Після його закінчення, провідний менеджер може визнати за необхідне провести очну зустріч для підведення підсумків роботи та обговорення перспектив;

 • ► Сторони мають право розірвати партнерську Угоду та Договір згідно з пунктами даної угоди.

Подача заяви на співробітництво

 • Заповніть, будь ласка, анкету-запит в розділі «Новим бізнес-партнерам». Після отримання вашої заявки, вам відповість уповноважений представник, для обговорення умов роботи або подальшої зустрічі. Ми залишаємо можливість не відповідати на окремі заявки, які не відповідатимуть базовим заявками.

 • У ряді випадків уповноважений представник компанії "АРКА ХАЙТЕК" може зажадати надати нотаріально завірені копії установчих документів та свідоцтва про реєстрацію юридичної особи, довідку з податкової інспекції про відсутність недоїмки по податках і обов'язкових платежах до бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів, довідку з банку, що обслуговує здобувача, про його платоспроможності, завірену копію балансового звіту здобувача за минулий період.

 • На етапі початку роботи будуть потрібні і інші дані і документи, відповідно до внутрішнього регламенту компанії компанії "АРКА ХАЙТЕК". Наприклад, перелік осіб, допущених до системи замовлень і інформаційній системі на В2В порталі, або перелік осіб, допущених до отримання товару зі складу.

 • Після закінчення тестового періоду і після виконання всіх зобов'язань, ви отримаєте доступ до повної інформації з В2В сайту компанії "АРКА ХАЙТЕК" і можливість замовлень в онлайн-системі компанії "АРКА ХАЙТЕК". Ви зможете користуватися оперативною інформацією про статус і стан продукції на складі, про план надходжень товарів, цінових трендах, новинах, спецпропозиції та іншої важливої ​​інформації, яка допоможе активній роботі.

 • Партнери, виконують всі вимоги, які передали необхідний пакет документів, мають можливість отримати відстрочку платежу і / або товарний кредит, в залежності від темпів зростання обсягів продажів, фінансової дисципліни, відповідності вимогам компанії "АРКА ХАЙТЕК".

 • Подробиці та інші пропозиції обговорюються додатково на зустрічі.