ПУБЛИКАЦИИ

Звук із картинки

Реалістичне зображення кінематографічної якості з об’ємним звуком, що наповнює приміщення, відтепер доступне вдома. І все це подарують телевізори Sony серій AG9, AG8 та XG95.

Гармонія зображення та звуку

Завдяки OLED-екрану телевізори серії AG9 та AG8 забезпечують неймовірну деталізацію зображення, глибокий чорний колір, насичені та реалістичні кольори, а також максимально широкий кут огляду.

Застосовуючи інтелектуальні алгоритми, високоякісний процесор останнього покоління X1 Ultimate керує 8 мільйонами пікселів. Завдяки цьому глядач має неперевершену якість зображення у форматі 4K HDR із роздільною здатністю 3 840 × 2 160 p. А застосування технології Pixel Contrast Booster підвищує контрастність за яскравого освітлення.

Звук прямо з екрана

Обидві серії AG9 та AG8 вирізняються якістю звуку, що лунає просто з екрана, підтримуючи концепцію Sound-from-Picture Reality («Звук із картинки»), і глядач повністю занурюється у вир подій під час перегляду. За відсутності звичайних динаміків голос акторів лунає безпосередньо з панелі телевізора від джерела звуку та рухається разом із зображенням. Крім того, телевізор можна використовувати як центральний динамік, і звучання буде ще чіткішим. Із техно¬логією Acoustic Surface Audio+ звук поширюється з різних напрямків, як у концертному залі. Два приводи та два потужні сабвуфери забезпечують багатовимірний звук з ефектом присутності.

Приємні бонуси та дизайн

Поціновувачі контенту Netflix оцінять спеціально розроблений для Bravia режим калібрування, що забезпечує студійну якість зображення.

Лаконічний мінімалістський дизайн телевізорів зосереджує погляд на картинці, яку можна побачити під різним кутом. Телевізор можна закріпити щільно на стіні — він, немов картина, матиме гармонійний вигляд в інтер’єрі будь-якого стилю.

Вдосконалений голосовий пошук

Знайти улюблену розвагу легко — треба просто промовити команду. Ці телевізори на базі Android TV обладнано вдосконаленою функцією голосового керування, що дає змогу миттєво відтворювати телепрограми та трансляції.

До телевізора можна підключити приставку чи будь-які інші пристрої через HDMI і керувати ними за допомогою інтелектуального пульта, обладнаного мікрофоном для голосових команд. Пульт тонший за звичайний, має заокруглені кути та зручне розташування кнопок.

Світ яскравих відтінків

Телевізори BRAVIA серії XG95 — це топові моделі з-поміж РК-телевізорів Sony BRAVIA з LED-підсвічуванням. Вони вражають не лише розмірами екрана (діагональ до 85”), але й яскравим зображенням із чіткою деталізацією.

Особливі функції

Телевізори серії оснащено функцією повноматричного регулювання підсвічування з технологією X-tended Dynamic Range PRO, що гарантує контрастність, яка в 6 разів перевищує параметри традиційних світлодіодних телевізорів. За допомогою технології X-Motion Clarity забезпечено чіткість і плавність передавання швидких рухів — навіть -найдинамічніші сцени залишатимуться максимально реалістичними без втрати яскравості. Технологія X-Wide Angle зводить до мінімуму деформацію кольору та забезпечує достовірне передавання тіней і насичених кольорів. Режим калібрування Netflix Calibrated Mode передає зображення на екран саме таким, як його задумали творці контенту.

Ефект присутності

Вражаюча якість зображення супроводжується високоякіс¬ним звучанням. Акустична технологія Acoustic Multi-Audio з драйверами визначення джерела звуку чітко синхронізує зображення і звук, максимально захоп¬люючи глядача подіями на екрані. У моделях серії є динаміки з відбиттям басів і два додаткові високочастотні динаміки в задній частині телевізора, що скеровують звук, створюючи повний ефект присутності.

Зображення із широкою кольоровою гамою, що оживає на великому екрані, можна побачити з будь-якої точки завдяки широкому куту огляду. Кабелі можна сховати в підставці телевізора, закріпивши їх за допомогою фіксатора, що є в комплекті.

Вдосконалена функція голосового керування дає змогу миттєво відтворювати фільми й телепрограми. Інтелектуальний пульт із мікрофоном робить користування телевізором зручним і приємним.

Із телевізорами Sony можна щодня насолоджуватися деталізованим зображенням і насиченими кольорами.

*За матерiалами сайту erc.ua

Публикации
Звук із картинки

Реалістичне зображення кінематографічної якості з об’ємним звуком, що наповнює приміщення, відтепер доступне вдома. І все це подарують телевізори Sony серій AG9, AG8 та XG95

SONY HT-S350: вдома, як у кiнотеатрi

Переглянути улюблений фільм, як у кінотеатрі, просто, якщо є домашній кінотеатр. А якщо його немає? Теж не проблема – із SONY HT-S350. Ця вишукана аудіопанель стане прикрасою вітальні. До того ж, її легко налаштувати до більшості сучасних телевізорів

Власний кінотеатр Philips Zenit CSS5530G/12

Zenit CSS5530G/12 — компактна, бездротова, 5.1-акустична система оточить об’ємним звуком, створюючи ефект присутності. Це ідеальний варіант для тих, хто втомився від дротів та кабелів, які плутаються, накопичують пил і заважають гармонійному світосприйняттю

Обираємо телевізор.
Деталі, на які варто звернути увагу

Сучасні телевізори – це не просто обмежений набір телеканалів, а доступ до великої кількості різноманітного контенту. З новими моделями телевізорів кожен може оцінити цифрову трансляцію каналів, перегляд фільмів без додаткових програвачів

Кавоварка для дому:
різновиди, особливості, критерії вибору

Якщо виникла потреба у придбанні пристрою для приготування кави, радимо ознайомитись із статею, у якій йтиметься про різновиди кавоварок, їхні переваги, недоліки та особливості функціонування

SONY HT-S350: вдома, як у кiнотеатрi

Переглянути улюблений фільм, як у кінотеатрі, просто, якщо є домашній кінотеатр. А якщо його немає? Теж не проблема – із SONY HT-S350. Ця вишукана аудіопанель стане прикрасою вітальні. До того ж, її легко налаштувати до більшості сучасних телевізорів.

ОСОБЛИВОСТІ

 • S-Force PRO Front Surround забезпечує кінематографічний рівень звуку
 • Бездротовий сабвуфер створює глибокий та насичений звук
 • Бездротова трансляція та відтворення аудіоданих
 • Просте підключення через інтерфейс HDMI ARC

SONY HT-S350 оснащено потужним бездротовим сабвуфером та технологією S-Force PRO Front Surround. Цей саунд¬бар забезпечує глибокі й насичені баси, чим і створює звук кінематографічної якості.

Завдяки мінімалістському дизайну з вишуканою перед¬ньою панеллю сабвуфера й аудіопанеллю, що має перфороване металеве покриття, 2.1-канальна аудіопанель стане окрасою будь-якої вітальні. Знайти для саундбару відповідне місце доволі легко, адже його можна розмістити на стіні і легко підключити. Тому одразу «з коробки» можна насолоджуватися улюбленими фільмами, музикою й іншим контентом.

Завдяки загальній вихідній потужності 320 Вт і бездротовому сабвуферу саундтреки до пригодницьких фільмів і музичні композиції звучатимуть вражаюче потужно. До речі, технологія S-Force PRO Front Surround імітує звук, як у кінотеатрі. І все це без жодних додаткових задніх динаміків.

Потужний бездротовий сабвуфер об’ємом 28 л із великим динаміком діаметром 16 см забезпечує глибокі та насичені низькі частоти. Передавати звук і керувати контентом на телевізорі можна за допомогою кабелю HDMI ARC або через оптичний вхід, якщо телевізор несумісний із HDMI. А завдяки наявності Bluetooth передавати звук на аудіопанель чи транслю¬вати музику зі смартфона можна без жодних дротів.

СПЕЦИФІКАЦІЇ SONY HT-S350

 • Код товару: HTS350.RU3
 • Bluetooth 5.0
 • Вихідна потужність (загальна) 320 Вт
 • Канали підсилювача 2.1-кан.
 • Тип підсилювача цифровий, S-Master
 • Розмір основного блока (ш × в × г) 900 × 64 × 88 мм
 • Вага основного блока 2,4 кг
 • Розмір сабвуфера (ш × в × г) 190 × 382 × 390 мм
 • Вага сабвуфера 7,8 кг

*За матерiалами сайту erc.ua

Власний кінотеатр Philips Zenit CSS5530G/12

Холодними зимовими вечорами бажано зайвий раз не вибиратися на вулицю. Навіть заради улюбленого фільму. Тепер це не проблема: із Philips Zenit CSS5530G/12 власний кінотеатр у помешканні.

Тепер немає необхідності відвідувати кінотеатр: з новинкою Philips кінострічками можна насолоджуватися вдома. Zenit CSS5530G/12 — компактна, бездротова, 5.1-акустична система оточить об’ємним звуком, створюючи ефект присутності. Це ідеальний варіант для тих, хто втомився від дротів та кабелів, які плутаються, накопичують пил і заважають гармонійному світосприйняттю. Доречною стане як для однокімнатної квартири, так і заміського будинку.

Компактні колонки чудово пасують до інтер'єру (особливо світлих тонів). Зручно влаштувавшись на канапі або в кріслі, прихопивши попкорна і улюблених напоїв, можна повністю зануритися в події чергового бойовика, екшна або трилера, не залишаючи вітальні.

Комплект стане гідною альтернативою телевізійним динамікам, а розумне зберігання кабелів і бездротові тилові сателіти гарантують зручне розташування і максимум вражень від прослуховування.

Zenit CSS5530G/12 складається з таких основних частин:

 • акустичної системи центрального каналу
 • сабвуфера
 • чотирьох однакових сателітів

Відео 4К

Відео формату 4К все стрімкіше набирає обертів. Philips передбачив це — CSS5530G/12 оснащено HDMI-портами з підтримкою 4К2К стандарту HDMI 1.4, що забезпечує роботу з відеоконтентом надвисокої чіткості (UHD).

Об’ємний ефект завдяки Bluetooth або NFC

Передача контенту з мобільних гаджетів здійснюється за допомогою Bluetooth з використанням NFC в один дотик. Вбудований декодер Dolby Digital забезпечує обробку шести, а декодер Dolby Pro Logic II — п’яти аудіоканалів для створення об’ємного ефекту від будь-якого стереофонічного джерела. Сабвуфер і ресивер мають вбудовані джерела живлення.

Відбиття низьких тонів сабвуфера плавно розподіляє звук

Купольний відбивач басів плавно розподіляє звук на 360°, забезпечуючи відтворення потужних і насичених низьких частот. Конструкція перешкоджає утворенню ефекту демпфування, коли сабвуфер часом опиниться на м'якій поверхні (килимі тощо).

АС центрального каналу

АС має довжину 58 см, верхня і лицьова поверхні обтягнуті тканиною.

У середині верхньої панелі АС розташовані чотири кнопки: управління живленням, вибору джерела, збільшення і зменшення гучності. Там же знаходиться мітка NFC для з’єднання із зовнішнім пристроєм по Bluetooth.

Сателіти

Фронтальні й тилові колонки абсолютно однакові. Вони нагадують стовпчики, які злегка звужуються догори, з чотирма трохи округленими вертикальними гранями, покритими тканиною.

У сателітах встановлено по три динаміки: всередині дюймовий твітер на 8 Ом, нагорі та внизу два круглих широкосмугових по 10 Ом і діаметром 2,5 дюйма.

На нижній частині цих колонок передбачена ніша з котушкою, на яку з’єднувальний кабель намотується при транспортуванні (або його надлишок при установці). Довжина кабелю чимала — п'ять метрів, тобто колонки можна рознести на 10 метрів.

З новим кінотеатром вдома вже не буде сумно, а холодні довгі вечори стануть теплими і затишними.

*За матерiалами сайту erc.ua

Обираємо телевізор.
Деталі, на які варто звернути увагу

Сучасні телевізори – це не просто обмежений набір телеканалів, а доступ до великої кількості різноманітного контенту. З новими моделями телевізорів кожен може оцінити цифрову трансляцію каналів, перегляд фільмів без додаткових програвачів, можливість трансляції роликів з YouTube на великому екрані та навіть спілкування через Skype. І це не вичерпний перелік того, що дає користувачу сучасний пристрій. Зрештою, кожен сам повинен визначити, які критерії і функціональні особливості будуть пріоритетними під час вибору телевізора.

Типи сучасних телевізорів: LED , OLED , QLED

На ринку домінують LED-телевізори з рідкокристалічним дисплеєм. Телевізори цього типу оснащені світлодіодами, які підсвічують матрицю. Основний недолік LED-панелей – неякісне відображення чорного кольору. Світлодіодна підсвітка перетворює чорний колір у непевну його варіацію, відображаючи не глибокий чорний, а радше сірий колір. При цьому технологія вирізняється такими перевагами:

 • видовищна яскравість зображення, яка підходить для потреб HDR;
 • доступна ціна.

Особливість OLED-технології – використання органічних світлодіодів в якості підсвітки. Світлодіоди активуються, коли крізь них проходить електричний струм, відтак кожен світлодіод працює окремо і генерує власний колір. Якщо частина зображення чорна, піксель просто вимикається і не відображає світло. Переваги OLED-телевізорів:

 • ідеальний контраст;
 • максимально якісне зображення чорного кольору.

QLED – назва технології, що застосовується для флагманських телевізорів компанії Samsung. Пристрої цього типу використовують світлодіодну підсвітку та РК-панелі, оснащені додатковим шаром квантових точок, наночастинок, що відображають або змінюють світло під час дії струму. Такі телевізори здатні відтворювати будь-які кольори, в тому числі і чорний, в більш широкому діапазоні. Крім того, QLED-телевізори вирізняються більшою яскравістю, насиченістю кольору та ідеально підходять для HDR-контенту.  

Нові технології OLED і QLED вирізняються не лише вражаючою якістю відображуваної картинки, а й чималою вартістю. Це і можна назвати основним недоліком панелей OLED і QLED.

Визначаємось із габаритами

Важливо обрати оптимальний розмір діагоналі екрану нового телевізора, адже завеликий екран не дозволить охопити поглядом всю картинку, що може спричинити втому очей. Замалий телевізор, у свою чергу, не дасть змогу роздивитись деталі і вповні насолодитися картинкою.

Визначаючись із цим критерієм, зверніть увагу на розміри кімнати, де буде розташовуватись новий пристрій. Поміряйте приблизну відстань від точки перегляду до телевізора. За рекомендаціями експертів, ця відстань повинна дорівнювати принаймні трьом діагоналям телевізора. Компанія Philips пропонує оптимальні співвідношення розташування телевізора.

Оптимальна роздільна здатність: Full-HD чи 4К?

Сучасний стандарт в індустрії і найбільш поширені на ринку – дисплеї з роздільною здатністю Full HD, де зображення складається з 1920х1080 пікселів. Формат Full HD, безумовно, підійде більшості користувачам для відтворення будь-якого контенту: фільмів, телепередач, роликів тощо. Однак виробники продовжують все частіше випускати телевізори з форматом 4К (3840х2160 пікселів). Ймовірно, під час покупки телевізора користувач постане перед вибором: Full HD чи передова нині технологія 4К (3840х2160 пікселів)?  

Ще декілька років тому була значно менша кількість контенту в 4К, а відтак і потреба в такому телевізорі не була актуально. Тепер же доступно безліч контенту форматі 4К. Топові стрімінгові сервіси (наприклад, Netflix) починають стандартизувати роздільну здатність 4К. Також цей формат підтримують нові ігрові консолі, серед яких – PlayStation 4 Pro.

Частота розгортки для якісних динамічних кадрів

Критерій «частота розгортки» позначає кількість оновлень картинки на екрані, що відбуваються впродовж секунди. Частота вимірюється в герцах. Показник 50 Гц означає, що зображення може оновитися 50 разів за секунду. Для того, щоб динамічні сцени відображались якісно та з оптимальними переходами між кадрами, а також для перегляду 3D-фільмів, варто обирати телевізор із частотою щонайменше 100-200 Гц.

Що забезпечує пристойний показник частоти розгортки?

 • що вища частота оновлення кадрів, тим більш плавну і природну картинку ви бачите;
 • частота розгортки неабияк впливає на відтворення динамічного відео високої роздільної здатності, відтак навіть під час перегляду спортивного матчу можна відчути справжній ефект присутності;
 • висока частота оновлення кадрів - запорука якісного відтворення відеоігор, а також 3D-контенту.

Інші деталі, що варті уваги

 • Smart TV – сучасний стандарт, який забезпечує вихід в інтернет через Wi-Fi, можливість трансляції стрімінгових сервісів, запуск різноманітних програм, онлайн зв'язок і т.д.
 • 3D. Виробники пропонують відображення тривимірного зображення з активною і пасивною технологією. У комплекті, як правило, є декілька пар стереоокулярів.    
 • Звук. Щоб створити максимально тонку ТВ-панель, виробникам доводиться зменшувати розмір вбудованої аудіосистеми. Щоб відчути усі фарби звучання динамічних фільмів, оцініть можливості пристроїв із вбудованим сабвуфером.
 • Порти і роз’єми. Під час вибору телевізора важливо звернути увагу на наявність виходу USB, який дасть змогу переглядати контент із зовнішніх накопичувачів, підключати мобільні пристрої, фотоапарати, кардрідери тощо. Також варто пересвідчитись, чи має телевізор достатню кількість портів HDMI для підключення звукових панелей, ігрових приставок, ноутбуків та інших пристроїв.    

Отже, перед покупкою найважливіше визначити такі параметри:

 • сума, яку готові потратити на новий телевізор;
 • допустимі розміри пристрою;
 • тип бажаної ТВ-панелі; радимо відвідати магазин і порівняти зображення LED, OLED і QLED телевізорів;
 • необхідність додаткових функції (Smart TV, 3D).

Обираючи телевізор, пам’ятайте, що пристрій повинен підходити конкретно під ваші потреби. Не уявляєте життя без ігор – обирайте з-поміж численних моделей 4К телевізорів, якщо використовуєте телевізор лише для перегляду фільмів, у такому разі можна обмежитись телевізором Full-HD.

*За матерiалами сайту erc.ua

Кавоварка для дому:
різновиди, особливості, критерії вибору

Експерти та справжні поціновувачі кави переконані, що запорука гармонійного, насиченого смаку справжнього еспресо – правильне приготування, дотримання певної технології і чітких правил. У такому разі кавоварка допоможе дотриматись технології і спростити процес приготування напою. Якщо виникла потреба у придбанні пристрою для приготування кави, радимо ознайомитись із статею, у якій йтиметься про різновиди кавоварок, їхні переваги, недоліки та особливості функціонування.

Гейзерна кавоварка …не лише для кави

Гейзерні кавоварки – одні з найпопулярніших на ринку. Причина цьому – невисока вартість, хороша якість, простота у використанні і чудовий смак напою. У гейзерній кавоварці кава готується під тиском пари; відбувається це завдяки конструкції з трьох частин.

У нижню ємність наливаємо воду, в середній відсік засипаємо мелену каву. При нагріванні пар піднімається через спеціальну трубку до відсіку з кавою, а потім конденсується у верхньому резервуарі кавоварки. Кава виходить максимально міцною та насиченою. У гейзерній кавоварці можна також заварювати чай, трав’яні настої.

Переваги гейзерної кавоварки:

 • Максимально просте приготування кави;
 • Універсальність: можна готувати не лише каву, а й чай;
 • Компактна;
 • Підходить для приготування еспресо.

Поради щодо вибору:

Обираючи гейзерну кавоварку, зважайте, що з часом доведеться змінювати фільтр і в процесі експлуатації ретельно чистити конструкцію. Зверніть увагу на потужність пристрою і місткість резервуарів для води і кави. Для гейзерної кавоварки рекомендовано використовувати каву грубого помелу.

Оптимальний варіант кавоварки такого типу – Pensofal PEN8406. Вона оснащена знімним фільтром, подвійним дном із нержавіючої сталі, термостійкою ручкою; підходить для використання з усіма плитами, в тому числі з індукційною.

Крапельна кавоварка для великої сім’ї

Крапельні пристрої для приготування кави належать до розряду «бюджетних». Принцип роботи цієї кавоварки в тому, що після закипання вода проходить у відсік із кавою, після чого крапельками стікає у спеціальну ємність. Резервуар із кавою встановлений на підставці, яка час від часу підігріває готовий напій. Зазвичай виробники оснащують кавоварки такого типу великими резервуарами для готового напою. З огляду на це, кавоварка підходить для сім’ї, де всі звикли пити багато кави, або для офісу.

Зараз на ринку доступні моделі крапельних кавоварок із вбудованою кавомолкою, наприклад Russell Hobbs Chester Grind und Brew Digital. З цією кавоваркою можна використовувати і мелену, і каву в зернах. Пристрій із індикатором рівня води, скляним графіном, таймером, можливістю регулювання ступеня помелу.

Переваги крапельної кавоварки:

 • Можливість приготувати велику кількість напою;
 • Підходить для будь-якого виду меленої кави.

Нюанси:

Для кавоварок крапельного типу необхідно щоразу використовувати фільтр. Виробники пропонують як одноразові, так і багаторазові фільтри для кави.

Поради щодо вибору:

«Крапельна» технологія приготування у кінцевому результаті дає менш насичений напій, ніж апарати, що готують під тиском. Відтак, крапельна кавоварка – оптимальний варіант для приготування американо.

Ріжкова кавоварка для гурмана

Ріжкові кавоварки – перехідний варіант між ручними кавоварками та автоматичними кавомашинами. З таким пристроєм можна отримати чудовий ароматний напій із густою пінкою. Принцип роботи ріжкової кавоварки в тому, що вода під високим тиском проходить у спеціальний «ріжок», заповнений меленою кавою.

  

Більшість сучасних моделей ріжкових кавоварок оснащені капучинатором (пристроєм для збивання молока в піну).

Поради щодо вибору:

Більшість ріжкових кавоварок призначені для приготування максимум 2 порцій одночасно. Кавоварка не складна в догляді, однак рекомендовано ретельно очищати ріжок для кави і капучинатор після кожного використання. Попри зазначені нюанси, ріжкова кавоварка –найоптимальніший варіант у співвідношенні ціна-якість з-поміж усіх інших. Одна з найпопулярніших моделей цього сегменту на ринку - Philips HD 8325 Poemia Class. 

Багатофункціональні кавомашини для справжніх кавоманів

Багатофункціональні кавомашини дають змогу насолодитися не лише ароматним напоєм, а й автоматичним процесом приготування кави. Достатньо залити воду у спеціальний резервуар і насипати кавових зерен у відсік, після чого кавомашина сама змеле необхідну кількість кави, приготує напій і перемістить використану каву у відсік для відходів.

Кавомашини бувають різних типів із різним спектром функцій. Можна виділити напіватоматичні та повністю автоматизовані.

Напівавтоматичні машини оснащені капучинатором; саме з його допомогою необхідно збивати молоко для приготування лате і капучино. Такою моделлю є Philips 2000 series.

В автоматичних кавомашинах втручання людини у процес приготування кави зведене до мінімуму. Усього за один натиск кнопки автомат приготує довершений напій. Приклад такого автомату – багатофункціональна Saeco Xelsis SM7581/00.

Багатофункціональні автоматичні кавомашини передбачають регулювання низки параметрів: температури води, жорсткості води, величини помелу, міцності кави і т.д. А індикатори сповістять про відсутність кави, води або заповнення контейнера для відходів.   

Переваги автоматичних кавомашин:

 • Багатофункціональність; можливість приготування великої кількості кавових напоїв: еспресо, капучино, лате-макіато, рістрето;
 • Можна використовувати і мелену, і каву в зернах;
 • Простий автоматичний процес приготування кави: не потрібно перед кожним приготуванням засипати нову порцію зерна і доливати воду;
 • Швидкість; чашка капучино з густою пінкою готується буквально за хвилину;
 • Варіативність налаштувань.

Поради щодо вибору:

Упродовж експлуатації автоматичні кавоварки накопичують всередині накип і масла, тому потребують регулярної професійної чистки та заміни фільтрів. Рекомендовано раз на декілька місяців здійснювати чистку апарата. Багато сучасних кавомашин оснащені функцією самоочищення.

Отже, щоб не помилитись із вибором кавоварки для дому, радимо зважати на власні смакові вподобання:

 • обожнюєте не надто насичену каву-американо у великих кількостях – вибір за крапельною;
 • любите посмакувати еспресо чи капучино – обирайте ріжкову;
 • якщо хочете тішити себе і рідних різноплановими кавовими напоями з густою пінкою, а до того ж бюджет дозволяє придбати багатофункціональний апарат, - ваш варіант – автоматична кавомашина;
 • і гейзерні, і навіть електротурки знайдуть свого користувача. Бюджетні варіанти кавоварок максимально прості у використанні, догляді і можуть потішити чудовим смаком кави.

Cмачної кави!

*За матерiалами сайту erc.ua